logo

Міжнародна наукова конференція
"Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій"

Луцьк, вересень 2009 року


 
 
 
 
 
 
 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ №1

Вельмишановні колеги!

Увага! Дедлайн перенесено на 23 травня

Кафедра фізіології людини і тварин Волинського національного університету імені Лесі Українки та кафедра фізіології людини і тварин Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують Вас взяти участь в роботі міжнародної наукової конференції «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій», яка відбудеться 16-18 вересня 2009 року. Місце проведення: Луцьк-Світязь (спортивно-оздоровчий табір „Гарт”).

Програма конференції включає такі секції (список попередній і може бути уточнений після отримання матеріалів від всіх учасників конференції):

1. Біологічна рухливість.
2. Фізіологія серцево-судинної і кардіореспіраторної діяльності.
3. Фізіологія травлення.
4. Нейрофізіологія.
5. Психофізіологія.
6. Викладання фізіології.

Організаційний внесок за публікацію тез становить 70 грн. У вказану суму входить: вартість публікації одних тез і один примірник збірника матеріалів конференції. Внесок за публікацію тез призначений для типографських витрат і не включає вартість пересилки збірника поштою. Внески за публікацію тез надсилати на розрахунковий рахунок 35220004000110 банк ГУДК у Волинській області МФО 803014 код 02125102 одержувач Волинський національний університет імені Лесі Українки з обов’язковим зазначенням прізвища, імені і по-батькові платника (перше прізвище у переліку авторів тез), назви конференції, за що сплачено („оргвнесок за публікацію тез”).

Реєстрація заявок учасників та тез доповідей буде здійснюватись виключно через online-форми, розміщені на сайті конференції. Термін закінчення реєстрації заявок та тез 10 травня 2009 року. Тези, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатись не будуть. Якщо Ви плануєте взяти участь у конференції без публікації тез і усної доповіді, будь-ласка, зареєструйтесь на сайті конференції з позначкою „тільки участь”.

Вимоги до оформлення тез: об’єм тексту (без назви, прізвищ авторів та назви установи) не повинен перевищувати 2300 друкованих знаків разом із проміжками та не повинен містити спеціальних знаків (в т.ч. знаків грецького алфавіту), графіків, таблиць, діаграм, малюнків, ілюстрацій, посилань на цитовані роботи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Програму конференції, вартість оргвнеску за участь в конференції та вартість проживання буде повідомлено у другому інформаційному листі.

Якщо в Вас виникли запитання, звертайтесь за додатковою інформацією:
E-mail: lutskeeg@gmail.com