logo

ІV Міжнародна наукова конференція
"Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології"

присвячена 90-річчю від дня народження П. Г. Богача

Київ, 8-10 жовтня 2008 року


 
 
 
 
 
 
 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

НДІ фізіології імені академіка Петра Богача та кафедра фізіології людини і тварин біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують Вас взяти участь в роботі IV Міжнародної наукової конференції "Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології", присвяченій 90-річчю від дня народження П.Г.Богача, котра відбудеться 8-10 жовтня 2008 року в м.Києві.

Програма конференції включає такі секції:
1. Біофізика м'язевого скорочення
2. Психофізіологічні функції в нормі і патології
3. Механізми регуляції діяльності внутрішніх органів в нормі і патології

Організаційний внесок за публікацію тез становить 70 грн. У вказану суму входить: вартість публікації одних тез, один примірник збірника тез доповідей, один примірник програми конференції. Внесок за публікацію тез призначений для типографських витрат і не включає вартість пересилки збірника поштою. Якщо учасник не може приїхати на конференцію і особисто отримати примірник збірника тез, він може отримати його поштою тільки при сплаті додаткової суми в розмірі 10 грн (вартість поштових витрат на пересилку). Додаткові примірники збірника тез можна буде придбати під час роботи конференції. Організаційний внесок за участь в роботі конференції становить 100 грн (у вказану суму входить дружня вечеря на одну особу) і може бути сплачений при реєстрації.

Внески надсилати з відділення будь-якого банку (бажано не через ощадкасу) на розрахунковий рахунок Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
р/р 35226010004143 МФО 820019 ЗКПО 02070944 ГУДКУ м.Києва з обов'язковим зазначенням прізвища, імені та по-батькові платника, назви конференції, за що сплачено (публікація тез - 70 гр; публікація тез+пересилка - 80 гр; публікація тез+дружня вечеря - 170 гр). Реквізити платежів у євро знаходятся на англомовній сторінці.

Реєстрація заявок учасників та тез доповідей буде здійснюватись виключно через online-форми, розміщені на сайті конференції. Термін закінчення реєстрації заявок та тез 1 липня 2008 року. Тези, надіслані пізніше зазначеного терміну розглядатись не будуть. Якщо Ви плануєте взяти участь у конференції без публікації тез і усної або стендової доповіді, будь ласка, зареєструйтесь на сайті конференції з відміткою "тільки участь".

Вимоги до оформлення тез: Об'єм тексту (без назви, прізвищ авторів та назви установи) не повинен перевищувати 2300 друкованих знаків разом з проміжками. Тези не повинні містити: графіків, таблиць, діаграм, малюнків, ілюстрацій, посилань на цитовані роботи і т.і.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Поселення бажаючих планується проводити у гуртожитки готельного типу Університету за кошти участників. Вартість проживання буде повідомлено пізніше. Наразі можна ознайомитися із місцями проведення конференції та розміщення готелів.

За додатковою інформацією звертатись:
Тел.(044) 526-05-21 вчений секретар конференції Горенко Зоя Анатоліївна
або (044) 521-32-83, факс (044)522-08-28
E-mail: pfconf@ukr.net