logo

VI Міжнародна наукова конференція
"Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології"

Київ, 9-11 жовтня 2012року

Вельмишановні колеги!

VІ Міжнародна наукова конференція “Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології”, присвячена 170-річчю кафедри фізіології людини і тварин та 100-річчю школи електрофізіології Київського університету, відбудеться 9-11 жовтня 2012 року в м.Києві.

Програма конференції включає такі напрямки:

Реєстрація для участі в конференції та відправка тез здійснюється виключно через даний сайт. Початок реєстрації - 1 квітня, дедлайн ранньої реєстрації та відправки тез - 1 червня, дедлайн пізньої реєстрації та відправки тез- 5 серпня 2012 року. Після 5 серпня можлива виключно реєстрація учасників без публікації тез.

Розміри організаційних внесків за участь в роботі конференції наведено у наступні таблиці:

УчасникиПублікація тез *Реєстраційний внесок **
до 01.06.2012до 01.08.2012
громадяни України100 грн150 грн100 грн
студенти, аспіранти (Україна)100 грн120 грнне сплачується
громадяни СНД15 EUR20 EUR15 EUR
громадяни інших країн20 EUR25 EUR15 EUR

(*) Внесок за публікацію тез сплачується як учасниками, які бажають взяти особисту участь у роботі конференції, так і заочними учасниками. Здійснення поштової розсилки матеріалів конференції для заочних учасників не передбачається, їх електронна версія буде доступною на сайті конференції. Якщо один автор реєструє кілька тез, кожні з них повинні бути сплаченими. Тези, несплачені до 1 серпня включно, не зможуть бути опублікованими у збірці матеріалів конференції.

(**) Реєстраційний внесок сплачується усіма учасниками, які планують взяти особисту (очну) участь у роботі конференції незалежно від публікації тез. Він покриває: папку з матеріалами конференції, кава-брейки 9-11 жовтня на одну особу. Реєстраційний внесок кожного учасника сплачується незалежно від числа зареєстрованих тез (тобто, якщо учасник не має тез, або відправив троє тез, цей внесок сплачується один раз). Співавтори доповіді, якщо вони планують відвідати конференцію, повинні сплатити реєстраційний внесок. Кінцевий термін сплати реєстраційного внеску - 30 вересня.

Зазначені внески переказуються на рахунок партнера конференції - громадської організації "Ноосфера" за наступними реквізитами:
Отримувач: ГО "Ноосфера"
Код отримувача: 26438231
Рахунок № 2600429505 у банку ПАТ "УПБ", МФО 300205
Призначення платежу: "благодійний внесок" виключно
Зразок квитанції на переказ можна скачати за цією адресою (суму переказу та ім’я відправника слід заповнити самостійно).

Важливо! Зазначені реквізити дійсні лише для платежів у гривні. Інформація для закордонних платників на англомовній версії сайту.

ГО "Ноосфера" є неприбуткової організацією, а тому платежі на користь конференції не оподатковуються, у тому числі і ПДВ. Переказ коштів можна здійснювати через відділення будь-якого банку, не користуючись послугами ДП "Укрпошта". Обов’язково повідомте нас через електронну пошту у випадках, якщо ім’я платника не співпадає із ім’ям зареєстрованого учасника конференції, або якщо одна особа здіснює переказ коштів за кількох учасників.

Суми внесків можуть бути змінені, про що буде повідомлено додатково.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для учасників конференції буде організовано дружню вечерю, про вартість участі у якій та про спосіб оплати буде повідомлено пізніше.

Під час конференції учасникам будуть запропоновані екскурсії по Києву:
* пішохідна екскурсія "Вечірній Київ" (60 грн)
* пішохідна екскурсія "Андріївський узвіз" (60 грн)
* автобусна екскурсія "Визначні місця Києва" (100 грн)

В останній день конференції запланована прогулянка на теплоході Дніпром через гирло р.Десна із заходом на мальовничий о.Великий, де буде організовано пікнік та розваги. Тривалість прогулянки 4.5-5 год. Вартість прогулянки - 200 грн.

Вартість проживання у університетському готелі - 150 грн/доба за місце (2-містні номери, без харчування). Вартість проживання у гуртожитку університету - 50 грн/доба за місце у 3-місному номері, 60 грн/доба за місце у 2-місному номері. За відсутності відрядження необхідно буде сплатити 1% туристичного збору.

За додатковою інформацією звертатись:
E-mail: conf2012@physiology.org.ua
Тел.(044) 526-05-21 вчений секретар конференції Горенко Зоя Анатоліївна
або (044) 521-32-83 кафедра фізіології людини і тварин, факс (044)522-08-28
фінансові питання: 063-8593807, Чернінський Андрій Олександрович, Президент ГО "Ноосфера"