logo

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених «Фізіологія: від молекул до організму», яка відбудеться 24-25 жовтня 2013 року на базі Інституту фізіології імені О.О. Богомольця (м.Київ, вул. Богомольця, 4). До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені віком до 35 років. Значну увагу на конференції буде приділено зацікавленості молодих науковців власною науковою діяльністю.

Оргкомітет конференції вважає, що здатність викликати у слухачів інтерес до власної наукової роботи є неодмінною якістю молодого вченого, яка знадобиться для здобуття грантів та заохочення талановитих науковців працювати в одній команді.

Тому конференція «Фізіологія: від молекул до організму» стане майданчиком, де учасники конференції спробують показати власну наукову роботу з найкращого, найцікавішого боку. Відповідно до цього дещо змінені вимоги до тез, усних і стендових доповідей.

НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ ВКЛЮЧАЄ ТАКІ СЕКЦІЇ:
1. Молекулярна та клітинна фізіологія
2. Нейрофізіологія
3. Фізіологія вісцеральних систем

В рамках конференції відбудеться лекція Генерального секретаря IBRO Стена Гріллнера на тему "Networka in motion - from selection of behavior to intrinsic function of microcircuits".

ФОРМИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ
– усна доповідь,
– стендова доповідь.

ЗАОЧНА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ! Конференція є місцем спілкування науковців, а не формальністю для звітів.

Матеріали конференції будуть видані збіркою. Кращі усні та стендові доповіді будуть відзначені призами. Програмний комітет рецензує тексти надісланих тез і залишає за собою право відхиляти їх у разі невідповідності темі конференції, низького наукового рівня і неналежного оформлення.

Реєстрація учасників та тез доповідей здійснюється через даний сайт. Ранній дедлайн - 20 вересня 2013 р, пізній - 11 жовтня 2013 року.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Українська, російська, англійська. Усні доповіді виключно англійською мовою.

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
(у вартість входять публікація тез та матеріалів конференції, чай/кава, дружня вечірка).
Рання реєстрація – до 20 вересня: 100 грн.,
Пізня реєстрація – до 11 жовтня: 150 грн.

Реєстраційний внесок сплачується голові оргкомітету - кімната 1002 у Інституті фізіології імені О. О. Богомольця (тел. для довідок 044-2562461 або 066-3330070) або поштовим переказом на адресу:
Федоренко Олена Андріївна, Відділ ФГМ, к.1002, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця, вул. Богомольця, 4, Київ, 01024

За додатковою інформацією звертатися:
E-mail: young_conf@biph.kiev.ua; fea80@ukr.net
Тел.: 256-25-46, 256-24-26

З повагою,
Оргкомітет конференції