logo

Звернення до учасників конференції

У жовтні 2013 вже втретє молоді фізіологи і біофізики зберуться на конференцію "Фізіологія: від молекул до організму" в Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця.
Організаційний комітет хоче, щоб вона не лише відбулась, а стала незвичайною подією в житті кожного учасника.
Що таке зазвичай молодіжні наукові конференції в Україні? Це захід з публікацією наукоподібного тексту (нечитабельна назва якого потім займе непочесне місце у списку таких же "наукових здобутків" у звітах), снотворні усні доповіді, плакати з дрібними літерами і незрозумілими словами, можливість погуляти під час лекцій та сесій (якщо пощастить, то й в іншому місті). А можна і просто відіслати свої плутані тези, заплатити сто гривень і забути про цю "подію", оскільки їх точно опублікують, навіть не читаючи, у збірнику, який теж ніхто читати не буде.
Членам оргкомітету відомо багато таких "з’їздів". Саме тому буде зроблено все, щоб такий опис не мав жодного стосунку до цієї конференції.
Бувають й інші конференції. Туди приїжджають справжні науковці, які впевнені, що зробили невеликий, але суттєвий внесок в науку. Це люди, які займаються найцікавішою справою в житті – пізнають природу. Вони хочуть розповісти про свої знахідки і здогадки. І, звичайно, вони шукають колег для співробітництва, без якого неможливо отримати грант і зробити відкриття.
Ви і є цими науковцями. Так покажіть собі, яку цікаву справу ви робите! Для цього потрібно небагато: класні привабливі презентації, яскраві зрозумілі постери, чітке і ясне викладення думок у тезах, увага до чужих досліджень. А відпочинок після роботи і позитивні емоції оргкомітет гарантує.
Отож, якщо ви дійсно займаєтесь найцікавішою справою – наукою – вас чекають в Інституті фізіології на молодіжній науковій конференції "Фізіологія: від молекул до організму" 24-25 жовтня. Покажіть власну наукову роботу з найкращого боку і ви легко знайдете тут друзів і спільників у ваших подальших дослідженнях!

З повагою, Оргкомітет і Програмний комітет

P.S. Зауважте, що задля виконання нашого завдання по відродженню наукової спільноти, ми трошки змінили вимоги до тез і додали поради для виступів. Приділіть свою увагу цим сторінкам, і тоді ми разом зробимо нашу конференцію ефективною і приємною.

Новини

Дати конференції