На головнуНаписати листа
Новини | Історія | Фотогалерея | Штат | Документи | Ресурси | Контакти | FAQ | NOC
Архів новин

26.12.2001 - Відкрито веб-сайт Інституту філології
Відкрито веб-сайт Інституту філології, що створюється в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка згідно наказу ректора від 8 листопада 2001 року. Наповнення сайту проходить паралельно з реорганізацією факультетів філології та іноземної філології, а також відділення сходознавства в Інституті філології. Адреса сайту http://linguist.univ.kiev.ua/
20-21.12.2001 - Реорганізація інтернет-каналів університету.
Відбулася реорганізація зовнішніх інтернет-каналів університету. Роз’єднано лінії сполучення мережі університету з українською точкою обміну інтернет-трафіком та інтернет-провайдером Digital Generation. Таким чином швидкість каналу до серверів мережі UA-IX збільшено до 2Мбіт/с.
7.12.2001 - Університет - учасник
"Української мережі обміну трафіком UA-IX"
В п'ятницю 7 грудня нашому університету вручено посвідчення учасника "Української мережі обміну трафіком".
6.12.2001 - Відкриття першої Локальної академії Cisco
Підписано договір між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і львівським учбовим центром "ПрофІТ" про відкриття при Регіональній академії Cisco першої Локальної академії.
5.12.2001 - Мережа університету розширюється
В комп'ютерну мережу університету включено локальну мережу Ботанічного саду імені академіка Фоміна. Швидкість каналу - 115.2 кбіт/с.
5.12.2001 - Доповідь: "Використання електронних засобів..."
На засіданні Науково-методичної ради університету відбулася доповідь “Використання електронних засобів в організації навчального процесу в Київському національному університеті”. У доповіді використані розробки сектору впровадження нових технологій ІОЦ - система "Студент" та система контролю знань "Тестер".
27.11.2001 - Експеримент в класі загального доступу ІОЦ
В рамках програми розвитку обчислювального кластеру університету проведено експеримент в класі загального доступу ІОЦ. Комп'ютери класу були включені в єдину систему, що включає 48 процесорів, 3 Гігабайти оперативної пам'яті та 100 Гігабайт дискового простору. Обчислювальна потужність системи - більше 20 Гігафлопс. Експеримент буде продовжено.
13.11.2001 - Робоча зустріч реєстраторів доменних імен
13 листопада на території ІОЦ пройшла робоча нарада українських реєстраторів доменних імен, присвячена підсумкам першого місяця роботи за новими правилами домену .UA. Обговорювалися проблеми масового захоплення доменних імен, правового захисту власників доменів та делегування публічних доменів другого рівня. На зустрічі були присутні представники 14 офіційних реєстраторів, в тому числі й Київського університету, та адміністрації домену .UA. Детальний звіт про подію буде надрукований на сайті http://www.hostmaster.net.ua/
8.11.2001 - Розпочато реєстрацію доменних імен
Київський національний університет імені Тараса Шевченка розпочинає реєстрацію доменів для юридичних та фізичних осіб, включаючи доменні імена .UA та .COM.UA. Детальна інформація про умови реєстрації та підтримки на сайті http://dns.ukrweb.net/
24.10.2001 - Університет стає реєстратором
Підписано договір між Київським національним університетом та ТзОВ "Хостмастер", згідно з яким університет отримує статус реєстратора в доменах .ua та .com.ua. Київський національний університет є поки що єдиним навчальним закладом, що веде активну роботу по реєстрації та підтримці доменних імен. Реєстрація доменів розпочнеться найближчим часом. Контактна адреса: hostmaster@univ.kiev.ua

14.10.2001 - Захист від комп'ютерних вірусів
Запущено та відлагоджено щоденне оновлення баз для антивірусних програм лабораторії Касперського. Адреса для оновлення: http://www.univ.kiev.ua/updates/ Залишається також можливість оновлення баз за протоколом FTP. Адреса для оновлення: ftp://ftp.univ.kiev.ua/avp/updates/
18.09.2001 - Дистанційна лекція
18 вересня о 9 годині в рамках святкування Дня університету відбулася дистанційна лекція "Історія університету" професора кафедри давньої та нової історії України історичного факультету Ульянівського Василія Іринарховича. Після закінчення лекції слухачі могли задати питання через чат університету (http://chat.univ.kiev.ua). Інтернет-трансляція лекції організована Інформаційно-обчислювальним центром Київського національного університету імені Тараса Шевченка за технічної підтримки компанії Українські Сателітарні Системи (УкрСат).
16.09.2001 - Зміни в локальній інформаційній мережі
Канал зв'язку до ректорату університету переведено в синхронний режим та розширено до 384 кБіт/с.
14.09.2001 - Зміни в локальній інформаційній мережі
Канал зв'язку до економічного факультету розширено до 2 МБіт/с.
20-24.08.2001 - Навчальний семінар на ІОЦ
Національна Академія наук України, Держводгосп України, датський інститут "DHI Water and Environment" та Київський національний університет імені Тараса Шевченка з 20 по 24 серпня провели на території ІОЦ навчальний семінар по ознайомленню з програмною системою прогнозування повеней і моделювання ефективності протиповеневих заходів.
29.07.2001 - Зміна інтернет-каналів
У зв'язку з підключенням LuckyNet до української точки обміну трафіком припинив своє існування канал між LuckyNet та Київським національним університетом. Дещо раніше така ж доля спіткала паритетний канал до мережі Української наукової та освітньої мережі UARnet (www.uar.net). Завершуються роботи по розширенню університетського інтернет-каналу на точку обміну трафіком UA-IX.
22.07.2001 - Новини ІОЦ - поштою!
22 липня почала роботу розсилка новин ІОЦ. Це друга тематична розсилка. Перша присвячена новим надходженням на FTP-сервери університету. Регулярне надходження новин планується з початком нового навчального року. Підписатися на новини ІОЦ можна за адресою http://icc.univ.kiev.ua/subscribe/.
19.07.2001 - Відкрито новий сайт ІОЦ
19 липня відкрито новий сайт ІОЦ. На сайті представлена інформація про історію і сьогодення ІОЦ, структуру та співробітників. Також можна отримати рекомендації при роботі з мережею та програмами, дізнатися про нові та вже працюючі ресурси інформаційної мережі університету.
12.07.2001 - ІОЦ відвідав Олег Шевчук
12 червня ІОЦ відвідав голова державного комітету зв'язку та інформації Шевчук О.Б. Перший проректор університету Третяк О.В. та начальник ІОЦ Бойко Ю.В. продемонстрували досягнення інформаційної мережі університету за останні роки: інтернет-вузли в червоному корпусі та на території ІОЦ, класи загального доступу, Регіональну академію CISCO. Також були висловлені пропозиції щодо розвитку інформаційної мережі університету, інтеграції мереж українських вузів та входження до європейскої освітньої інтернет-мережі.
11.06.2001 - Вчена рада університету
11 червня на території ІОЦ відбулося зсідання Вченої ради університету. Серед питань, що були розлянуті, - звіт про розвиток інформаційної мережі університету за останні роки, зокрема про розвиток Інформаційно-обчислювального центру. Як демонстрація нових технологій, вперше було проведено голосування за допомогою мережі з онлайновим показом результатів на веб-сторінці Голосування.
24.04.2001 - Презентація лабораторії інтернет-економіки
24 квітня на території Інформаційно-обчислювального центру відбулася презентація лабораторії інтернет-економіки та обчислювального кластера, переданого українським представництвом компанії Intel. Інформація про презентацію представлена на сайті інформаційного агенства KISS випуск 247.
21.03.2001
Канал між Червоним та Жовтим корпусами університету розширено до 512 Мбіт/с.
13.03.2001
Університетська комп'ютерна мережа була підключена до Української точки обміну Інтернет-трафіком на швидкості 1 Мбіт/с.
11.03.2001
Учасниками UA-IX, шляхом голосування (за - 16, проти - 1, не голосували - 6), прийнято рішення про підключення нашого університету до Української точки обміну Інтернет-трафіком.
06.03.2001
Канал на біологічний факультет розширено до 1 Мбіт/с. Канал, що пов'язує локальну мережу геологічного факультету з мережею університету, розширений до 115.2 Kбіт/с.
01.03.2001
1.03.2001 разом з корпорацією Intel почався спільний проект зі створення на базі ІОЦ Мережевої лабораторії Intel.
19.02.2001
Почався навчальний процес у Регіональній мережевій академії Cisco.
15.02.2001
Канал на Lucky Net було розширено до 1 Mbit/s.

© 2000-2014. Інформаційно-обчислювальний центр. пр-т Академіка Глушкова, 4д наверх