На головнуНаписати листа
Новини | Історія | Фотогалерея | Штат | Документи | Ресурси | Контакти | FAQ | NOC
Архів новин

30.12.2004 - З Новим Роком!
Інформаційно-обчислювальний центр вітає Вас з Новим 2005 Роком! Для того, щоб отримати привітальну листівку, клацніть сюди.
21.11.2004 - Другий гігабітний канал в університеті
Пропускна здатність оптоволоконного каналу, що з'єднує головний корпус університету та корпуси розміщені на проспекті академіка Глушкова розширена до 1Гбіт/c.
01.07.2004 - Новий оптоволоконний канал
Введений в експлуатацію оптоволоконний канал пропускною спроможністю 100Mbit/s на бібліотеку ім. Вернадського.
23.06.2004 - Гості з "Мережевої Академії Cisco"
ІОЦ відвідали представники освітньої програми "Мережева Академія Cisco": Микола Санду (менеджер програми) та Нателла Семушкіна (регіональний менеджер в Росії та СНД). Відбулася зустріч зі співробітниками Регіональної мережевої академії нашого університету та керівництвом університету.
17.03.2004 - Створення зони безпровідного доступу в університеті
В головному корпусі університету в рамках проекту співробітництва з корпорацією Intel розгорнуто зону безпровідного зв'язку Wi-Fi. Окрім точки безпровідного доступу, будуть встановлені чотири вузли для підключення локальних мереж головного корпусу до інтернет-вузла університету.
13.03.2004 - Візит міністра освіти і науки України Кременя В.Г.
Інформаційно-обчислювальний центр відвідав міністр освіти та науки України Василь Григорович Кремень. Перший проректор університету Третяк О.В. ознайомив В.Г.Кременя з досягненнями університету в галузі розвитку комп'ютерної мережі університету та впровадження інформаційних технологій в навчальний процес університету.
25.02.2004 - Чергування
З 1-го березня на ІОЦ починає працювати черговий адміністратор мережі університету, доступний за телефоном 266-93-47. Робочий час з 9:00 до 18:00, крім вихідних та свят. В задачі чергового адміністратора входить моніторинг функціонування мережевого обладнання і основних серверів університету, а також підтримка користувачів. У функції чергового адміністратора не входить обслуговування комп'ютерних мереж та серверів окремих підрозділів та факультетів університету
23.02.2004 - Інтернет-канал до гуртожитку 2
В рамках програми "Інтернет в студмістечку" введено в дію інформаційний канал до гуртожитку номер 2 студмістечка університету. Пропускна здатність каналу 2.3 Mbit/s.
09.02.2004 - Канал до житлового комплексу
В рамках програми "Інтернет в студмістечку" введено в дію інформаційний канал до житлового комплексу університету (гуртожиток 15). Пропускна здатність каналу 2.3 Mbit/s.
07.02.2004 - Створення нового інтернет-вузла ІОЦ
Згідно розпорядження першого проректора професора Третяка О.В. в рамках проекту "Інтернет в студмістечку" в корпусі біологічного факультету створено інтернет-вузол ІОЦ. Інтернет-вузол створено спільними зусиллями ІОЦ та відділу телекомунікацій при підтримці біологічного факультету. Введення в дію інтернет-вузла дозволило повністю розділити локальні мережі біологічного факультету, інституту фізіології та науково-дослідної частини.
6.02.2004 - Введення в дію паритетного каналу між КНУ та КПІ.
Згідно рішення, прийнятого керівництвом університету та КПІ, введено в дію паритетний оптоволоконний канал між локальними мережами КНУ та КПІ. Паритетний канал був введений в дію після проведення додаткових технічних засобів в мережі КПІ.
24.01.2004 - Відбулася перекомутація зовнішніх інтернет-каналів університету.
Оптоволоконний канал до вузла обміну інтернет-трафіком переключено на швидкість 1 Гбіт/с. Це перший гігабітний інтернет-канал мережі університету. До цього гігабітна мережа використовувалася обчислювальним кластером (http://www.cluster.kiev.ua/). Переключення відбулося за сприяння ISP "Об'єднані мережі України" (http://www.united.net.ua/) та ISP "Терабіт" (http://www.terabit.net.ua/), а також управління комп'ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України (http://www.rada.gov.ua/). Зміна конфігурації підключення викликана підготовкою до створення паритетного каналу між локальними мережами КНУ та КПІ для об'єднання біблотечних систем та співпраці в галузі інформаційних технологій згідно рішення, прийнятого керівництвом двох вузів.

© 2000-2014. Інформаційно-обчислювальний центр. пр-т Академіка Глушкова, 4д наверх